Предыдущая
нoвocть
Следующая
нoвocть

Весільні конкурсиблог Арины Качур

19 февраль 2013 14:52
Шрифт:+-
Жодне весілля не обходиться без жартівливих конкурсів для гостей та наречених.

Конкурс "Викуп нареченої"
Досить стандартний весільний конкурс, завдяки якому можна розрядити обстановку перед віїздом до РАГсу,а сама весілля запам’ятається цим моментом.

Учасники викупу повинні бути розділені на два «табори», тих, що будуть продавати, та тих, що будуть купляти. Продавці це зазвичай подружки нареченої, у голові яких її свідок, а друга команда це друзі нареченого та свідок з його боку. Продавці вигадують завдання щоб завадити отримати наречену,а покупцям важливо зробити все, щоб викупити за найнижчу кількість грошей.
Частіше за все викупом стають не тільки гроші,а й цукерки та шампанське, яким платять за конкурси та проходження завдань.

Конкурс «Як добре ти знаєш наречену»
Для конкурсу знадобляться фломастер та папір, учасниками стануть сам наречений та його друзі. Команда подруг нареченої готує ромашку, на пелюстках будуть означені дати, цифри, що пов’язані із молодими. Безліч варіантів. Нареченому потрібно відриваючи кожний пелюсток давати відповідь на запитання. Якщо відповідає невірно, то його друзі платять штраф. Пелюстки можна розкласти по сходинках, де буде знаходитись наречена, так вгадуючи дати наречений зможе піднятися до неї.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Рецепт весільного каравая

Конкурс « Впізнай свою суджену»
Для проведення цього конкурсу знадобляться туфлі, листки паперу із відбитками губ та долоней. Учасниками є наречений із друзями. Подруги нареченої виставляють перед ними різне взуття і потрібно відповісти де туфлі нареченої, а також вгадати відбиток її буд на листочку серед інших і відбиток долоней. Якщо наречений не вгадує, то повинен сплатити штраф.

delfi.ua

ЧИТАЙТЕ БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ WOMAN


Новости Мира

Интересные новости

1 из 4

НОВОСТИ WOMAN

1 из 4

НОВОСТИ DELFI.uaЕще нет комментариев!
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
К этой статье 0 комментариев
Имя
Правила комментирования